.:|DJ Prouza - mobilní DJ pro Vaše párty|:. ⇒ Co hraju 
Obrázek nadpisu

DJ Prouza - mobilní DJ pro Vaše párty

mobilní DJ pro Vaše párty

www.djprouza.cz

Co hraju

Jaké akce:
Nemám žádné zábrany, hraji akce jako jsou: firemní večírky, oslavy narozenin, dětské akce, svatby, diskotéky, školní srazy, rozlučky, tématické akce (vánoční párty v červenci, námořnické párty, mexické párty atd...), a jiné...

Jaké segmenty:
Hraji pro všechny dle chuti a písničky na Vaší akci se snažím směřovat pro všechny návštěvníky. Vždy se snažím najít ten nejlepší styl pro nejširší segmenty návštěvníků v různém věku a oblibou různých stylů. Do každého vkládám kus sebe, jelikož si uvědomuji, že na akci nehraji pro sebe, ale pro lidi a i tak se to snažím přizpůsobit a najít ten pravý kompromis pro všechny. Nejvíce však také hraji na přání, snažím se uspokojit každého návštěvníka, který přijde s jakoukoliv prosbou.

Styly:
V jakémkoliv stylu ať už DISCO, ROCK, POP, HOUSE, TECHNO, R‘n‘B, Hip-Hop, RAP, SKA, TRANCE, JUNGLE, METAL, PUNK, PUNK ROCK, a v neposlední řadě i DECHOVKY a spousty dalších...

Co mohu nabídnout:
V současné době Vám mohu nabídnout ze širokého playlistu písniček který obsahuje zhruba 33.500 písniček od různých interpretů. Každý si jistě najde dle svého vkusu. Snažím se i od návštěvníku brát inspiraci a když se najde něco, co v mém playlistu není, tak na další akci již mám doplněno.

Na závěr:
Pokud byste měli jakýkoliv dotaz ohledně uspořádání akce, neváhejte mne kdykoliv kontaktovat na e-mail či telefon a případně ihned můžeme začít plánovat nějakou akci. :)

HISTORIE:
Zajímá Vás něco z mé historie? Navštivte stránku, kde se dozvíte něco mě a o tom jak jsem začal.